Vybírejte nejhezčí Sportstery v Harley-Davidson Battle of the Kings 2016

16. března 2016 v 21:44

Autor: Jan "Somik" Somerauer
Fotografie: H-D CEE

Velikost textu: smaller normal bigger

Dealerské přestavby motocyklu H-D Iron 883 jsou hotovy a Harley-Davidson právě spouští hlasování v 2. ročníku soutěže customů ...

Loňský první ročník Battle of the Kings sklidil velký úspěch a tak se evropské zastoupení H-D rozhodlo vyhlásit pro letošek druhý. Vloni byl základem soutěže model Street 750, letos se dealeři H-D mohou vyřádit na Sportsteru 883 Iron. Podaří se někomu z českých dealerů navázat na fantastické loňské vítězství Prahy v celoevropském finále (zde)?

O co vlastně v Battle of the Kings jde? Každý z evropských dealerů H-D upravil jeden motocykl v daném časovém a finančním rámci. V prvním kole vybírá laická veřejnost 5 nejlepších motorek v rámci regionálních kol. Ty následně postoupí do finále, které se odehrává na festivalu Wheels&Waves ve francouzském Biarritzu a 15. června zde bude vyhlášen vítěz vybraný odbornou porotou. Jak jsme již zmínili, vloni to bylo pražské zastoupení.

Pánové ze Šalamounky dokázali překvapit i letos. Naskočili na silnou vlnu retra, ale pojali to hodně po svém a jejich Iron je odkazem na staré motocykly značky Jawa. Bude to stačit, nebo víc zaujme flat track z Plzně, či bobbery z Brna a Hradce? V prvním kole budou navíc bojovat proti dalším motorkám z regionu CEE. Do 18. dubna máte možnost hlasovat na stránce http://customkings.harley-davidson.com/cs_CZ/.

Podpořte naše kluky!


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist