Vyhrajte elektroskútr Čezeta 506 na rok

15. srpna 2016 v 9:13

Autor: TZ, Jan "Somik" Somerauer
Fotografie: Čezeta Motors

Velikost textu: smaller normal bigger

Legendární Prase se vrací v moderní podobě a jeho výrobce připravil zajímavou soutěž s odkazem na bohatou historii značky u nás. Přidejte se a vyhrajte ...

Firma Čezeta Motors obnovuje výrobu legendárního skútru Čezeta přezdívaného "prase". První skútry se ke svým zákazníkům dostanou na začátku příštího roku.

A aby výrobce řádně oslavil návrat Čezety na trh, připravil pro všechny fanoušky soutěž o zapůjčení skútru Čezeta na jeden rok. Stačí jediné, vyfotit se s jakoukoliv Čezetou, je jedno, jestli novou, starou, nebo třeba jen fotkou, či hračkou. Tuto fotku sdílet na Facebooku, nebo Instagramu a přidat hashtag #winmecontest. Ze soutěžních fotek pak zástupci vedení společnosti Čezeta Motors vyberou jednoho vítěze, který bude moci celý rok užívat nový elektroskútr Čezeta.

 

Podrobnosti najdete na stránkách www.cezeta.cz, nebo Facebooku Čezeta Motors.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 2 komentáře

JANN 12. srpna 2016, 13:16 | 0 0

Prase Prase
Je to volajake rozbite.... Prase na elektriku. Prase jedine na gril. Jo bez ksichtovej knihy a gramu to uz nejde ani vyhrat sutaz.

Kanec Kakanec 12. srpna 2016, 2:26 | 0 0

Soutez
Čezetu bych měl, ale nemám facebook ani instagram, takze na to asi prdim


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist