Vyzbrojte si svoje BMW u Wunderlichu

11. ledna 2016 v 9:09

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Je tady období, kdy budou naše jednostopé milenky stát v garážích a dílnách a my kolem nich budeme chodit a přemýšlet, co na ně navěsit, aby byly krásnější ...

Pokud na tohle taky trpíte a náhodou jste vlastníky motorky s modro-bílou vrtulí ve znaku, nasměrujte svůj internetový prohlížeč na stránky www.bohemiabike.cz. U trutnovského 2B, kterému patří, totiž najdete mimo jiné příslušenství značky Wunderlich pro BMW. Není toho rozhodně málo, na výběr jsou věci na většinu modelů posledních desetiletí a také na starší dvouventily.

Mezi novinkami najdete také doplňky na poslední modely BMW včetně LC modelů a nově také R NineT. Do toho se v Německu pustili zhurta a variant je opravdu hodně. Za podívání stojí třeba nejnovější kit Six Days nebo naopak doplňky, které z NineT udělají café racera. Svoje si u Wunderlichu najdou ale také cestovatelé, včetně majitelů R 1200 RT, kterému se v poslední době výrobce hodně věnoval a vyzbrojil ho na regulérní koráb silnic.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist