Yamaha o titul: Musíme se vyvarovat chybám

26. srpna 2015 v 11:35

Autor: Petr Štola, Zdroj: Speedweek
Fotografie: yamaha.racing

Velikost textu: smaller normal bigger

Závodní ředitel továrny Yamaha Lin Jarvis si je dobře vědom toho, že nyní se musí jeho tým soustředit na boj o titul a vyhnout se vzájemným kolizím ...

Všechno letos nasvědčuje tomu, že boj o mistrovský titul se v královské kubatuře MotoGP odehraje pouze mezi dvojicí jezdců továrního týmu Movistar Yamaha. Samozřejmě ale u vedení týmu panují obavy z toho, aby oba jezdci v některém ze soubojů nepřekročili své hranice a nešli společně k zemi.
 
 
 
To by znamenalo velkou ztrátu pro celý tým, protože v případě bodového výpadku dvojice Rossi - Lorenzo by se mohl do boje o titul velmi rychle vrátit i největší konkurenční hráč - Marc Márquez na tovární Repsol Hondě.
 
 
 
„Musíme se vyvarovat jakýmkoliv chybám a pádům. Především takovým, jako například udělal Dani Pedrosa u Repsol Hondy v roce 2006 a málem hrozilo, že Nicky přijde o titul. Letos už jsme u našich jezdců mohli několikrát vidět dramatické momenty. V Brně vytekl olej z Daniho motorky a Valentino havaroval, naštěstí to bylo bez dalších následků. Každý pád znamená potenciální riziko zranění, což by mohlo značně zkomplikovat následný boj o titul,“ řekl závodní ředitel Yamahy pan Lin Jarvis.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 2 komentáře

Sj 26. srpna 2015, 13:09 | 0 1

Brno rozhodlo
Jorge už to nepustí

Milda 26. srpna 2015, 13:07 | 1 0

teda
Schválně si prohlédněte ty Jorgeho prsty a ruku, masakr obsluha zbíječky


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist