Zaskákejte si s Pogostickem

11. srpna 2016 v 22:06

Autor: Karel Táborský
Fotografie: Motoobchod.cz

Velikost textu: smaller normal bigger

Ježdění na motorce by mělo být také o fyzické kondici. Máme pro vás tip, jak ji vylepšit ...

Pogostick je ideální tréninkový nástroj pro zlepšení hbitosti, rovnováhy a vytrvalosti. Perfektně posílíte horní část těla a zároveň zpevníte nohy. Díky cvičení na Pogosticku získáte suverenitu při jízdě na motorce. Udržení rovnováhy nejen v krizových situacích pro vás rázem nebude problém!

Pogostick není jen výborný nástroj pro trénink, ale užijete si s ním i mnoho zábavy, zažijete znovu trochu čisté dětské radosti, skákání vám vrátí úsměv na tvář, protože díky Pogosticku budete létat, i když jen na zlomek vteřiny. Pogostick je vyroben ze špičkové slitiny hliníku 6061-T6, díky níž je celá konstrukce velmi lehká, ale přitom maximálně pevná, což umožňuje výborný odraz a zároveň zaručuje kontrolu během letu. Pogostick je určen pro váhovou kategorii cca 60–110 kg. Minimální nároky na údržbu a seřízení! Stačí jen naskočit a začít skákat – létat! Seženete ho za cenu 4990 Kč na www.motoobchod.cz.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist