Poslední den testování nejslabší kategorie Moto3 na okruhu ve Valencii byl nejrychlejším Jack Miller z Austrálie. Nejrychlejším jezdec závěrečného dne IRTA testu Moto2 ve Valencii nese jméno Maverick Vinales

Nejrychlejším pilotem závěrečného dne testování střední kategorie Moto2 na okruhu Ricarda Torma v Cheste u Valencie se stal domácí Maverick Vinales, který zajel čas 1:35,302. Na druhé pozici se umístil Japonec Takaaki Nakagami, zatímco třetí byl klasifikován Thomas Lüthi ze Švýcarska.

Australský jezdec Jack Miller zajel dnes ve Valencii čas 1:39,773 a stal se tak nejrychlejším pilotem závěrečného dne testování IRTA. Na druhém místě dnešního pořadí skončil Ital Romano Fenati, hájící barvy týmu Valentina Rossiho, Sky Racing Team by VR46. Třetího nejlepšího času dosáhl Juanfranco Guevarra, jezdec týmu Mapfre Aspar Moto3.
Náš Jakub Kornfeil zajel čas 1:40,876 a v klasifikaci skončil na 15. místě se ztrátou 1,103 sekundy na Millera. Karel Hanika dnes objel 47 kol a při nich zajel nejlepší čas 1:41,258. V závěrečném testovacím bloku již Hanika nevyjel, a i proto mu dnes patřilo 21. místo