World Ducati Week 2016 zná svůj termín

14. prosince 2015 v 21:44

Autor: Jan "Somik" Somerauer
Fotografie: Ducati

Velikost textu: smaller normal bigger

Do léta sice daleko, ale přeci jen jsou akce, u kterých je dobré si termín zapsat s předstihem. Jednou z nich je bezesporu celosvětový sraz Ducati v Misanu ...

Devadesát let! Právě tolik bude příští rok slavit Ducati a vypadá to na velké oslavy. Jejich hlavní část proběhne první červencový víkend, tedy 1. - 3. července 2016 na okruhu Marca Simoncelliho v Misanu. Právě v tento termín tady proběhne devátý ročník World Ducati Week. Pokud to někomu není jasné, mluvíme o největším srazu Ducati pořádaném přímo fabrikou. V roce 2014 se ho účastnilo rekordních 65 tisíc návštěvníků z 56 zemí světa.

 

A co vás v Misanu čeká, pokud na WDW vyrazíte? Samozřejmostí budou zkušební jízdy na okruhu a to jak s vlastními, tak testovacími motorkami. Ducati tady mimo jiné bude prezentovat nové modely 959 Panigale, XDiavel, Multistrada Enduro a svoje zásadní místo bude mít také řada Scrambler s novinkou Sixty2 (novinky zde). Přítomni budou bývalý i současní jezdci MotoGP i WSBK a další hvězdy motorkářského nebe. Pro představu koukněte na video:


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist